Pod značkou LEFPEA se skrývají dvě autorky, Lenka a Petra. Tvoří s důvěrou a nadějí, plachosti i hravostí, s láskou k přírodě vyjádřitelné diferencí témat. 

Petra

Tvoření mě provází od dětství. Nerada jsem chodila ven mezi děti a raději jsem četla a kreslila podle obrázkových knížek a encyklopedií, obkreslovala a učila se tak znát zvířata, rostliny. Mám poruchu autistického spektra - Aspergerův syndrom, a tak v lecčem potřebuji pomoct, nasměrovat, nakopnout. Pracovala jsem jako grafička v open space kanceláři v Praze, po letech už jsem nedávala to přetížení, přeplněné metro, autobus. Vystřídala jsem různá zaměstnání, proto abych se vrátila zpět k sobě, k tomu, co mě nejvíc baví.  A tím je malování. Žiju svůj dětský sen. Se vším pohádkovým odehrávající se  pod mými štětci se znovu a znovu vracím do světa, který je mou vnitřní přirozeností.

Lenka

Malování je mi koníčkem, jako náctiletou mě bavily abstrakce olejem, malba květin i brouků. Mou největší láskou na plátně jsou ovšem domy. Jednoduché, barevné, poházené, reálné i nereálné. Maluji barevné tvary a zjednodušuji si tím svět. Fascinují mě domy, kde statik přivírá oko.  V zapomenutých zákoutích  zasutých zahrad prohlížím zápraží, zádveří, záclony, nálady fasád, cihel a kamenů, luxfer a eternitů.  Chodím po světě proti směru hodinových ručiček. Mám strakaté myšlenky a mnohdy černobílé názory. Jsem melancholický nostalgik, naivní snílek,  optimista v záloze. Jsem stará škola s mladou duší.