KONTAKTY

LEF PEA
Karla Nového 2409,
Benešov u Prahy, 256 01
tel: 608 621 958
info(a)lefpea.cz
  • Všechny obrazy jsou malovány i po hranách, tudíž není potřeba je rámovat.

 

  • Obrazy jsou zafixovány

 

  • Při zaprášení je nejefektivnější prach otřít velkým suchým štětcem

 

  • Zavěsit můžete rovnou na zeď. Stačí hřebíček do zdi a obraz zavěsit za jeho dřevěný rám.

 

 

 

 

 


O nás » Kdo jsme

LEF

Fascinují mě domy, kde statik přivírá oko. Maluji barevné tvary a zjednodušuji svět. S plátnem rezonuji, mluvím, zpívám, smutním, žiji, procházím se v něm. Maluji jen to, co mě baví, hraji si. S chybami spěchám pomalu.. Trochu ráčkuji. Jsem nerudný zelenáč. Nehraji si na umění. Pozoruji vzory na kobercích, staré omítky, ohnuté keře podél kolejí, schody, zápraží, arkýře, pavlače, šambrány, komíny, antény... Smysluplně lelkuji. Aktivně nesportuji. Chodím po světě. Chodím proti směru hodinových ručiček. Mám strakaté myšlenky a černobílé názory. Vím kde je Žlutá řeka a nemám červený diplom. Nikdy se nepřestanu divit.

Obdivuji prvorepublikovou úctu, noblesu. Píšu depresivní básně do šuplíku. Jsem melancholický nostalgik, naivní snílek, iluzionista amatér, optimista v záloze. Astrálně cestuji, mám duchovní jméno.
Jsem stará škola s mladou duší.
Věřím.

 

PEA

Neseji vítr, když už musím být mezi lidmi, tak nejradši mlčky mezi mlčenlivými. Tančím v bouřce. Jsem mistr v hledání čtyřlístků. Mám aspergerův syndrom a úzkosti, iracionální strach si racionálně odůvodňuji, hledám se. Nevím. Často pochybuji. Venčím psa, chodím na stejná místa, ve stejný čas. Mám svůj řád, který bolí i nebolí dodržet. Jsem plachá srna. Vymýšlím příběhy a žiju je na plátně. Tam utíkám od reality, sním, schovávám se do svého světa, kde jsem neviditelná, nasadím sluchátka, poslouchám, jsem jinde, jsem tu. Jsem tu a tam. Dospěle nedospělá, pod sklem, za sklem, na hraně. Neočekávám, že vše bude stejné, ale podvědomě to chci. Jsem divná. Hledám pointy.
nemám začátek ani konec
..a píšu pohádkovou knihu.